Informaţie de contact

Adresa:
bd. Ştefan cel Mare, 134
MD-2012, Chişinău
Republica Moldova

Anticameră
bir 503
tel.:  +373 22 25 13 17
fax: +373 22 22 28 85
e-mail: office@anrceti.md

Linia telefonică de informare
și anticorupție: 080080080

 

Instituţii de stat ale R. Moldova

20 Noiembrie, 2017

Informații privind asigurarea parametrilor de calitate pe trimestrul III, anul 2015

Versiune pentru tiparVersiune pentru tipar

Furnizorii care au prezentat rapoartele privind parametrii de calitate pentru trimestrul III, anul 2015
Nr.
Denumire furnizor
Servicii (Anexe)
Data prezentării
1.
„A.M.T.” S.R.L.
27.10.2015
2.
„Acer-COM” S.R.L.
12.10.2015
3. „Activtel Grup” S.R.L. 04.11.2015
4. „Adevina-TV” S.R.L Anexa 7 19.10.2015
5.
„Adinet-COM” S.R.L.
21.10.2015
6.
„Adisan Service” S.R.L.
22.10.2015
7.
„Agenţia Transcor” S.R.L.
12.10.2015
8.
„Air System Communication” S.R.L.
21.10.2015
9.
„Albasat” S.R.L.
19.10.2015
10.
„Alghen-COM” S.R.L.
15.10.2015
11.
„Altnet-C.C.” S.R.L.
16.10.2015
12.
„Andaș TV” S.R.L.
15.10.2015
13.
„Andridan Impex” S.R.L.
05.10.2015
14. „Apel-Net” S.R.L. Anexa 3 20.10.2015
15.
„Arax-Impex” S.R.L.
20.10.2015
16.
„Arion-Mar” S.R.L.
28.10.2015
17.
„Arsaco” S.R.L.
06.11.2015
18.
„Artimnet-Grup” S.R.L.
26.10.2015
19.
„Artobago” S.R.L.
28.10.2015
20.
͈͈„Aurnet” S.R.L.
28.10.2015
21.
„Bas-Digital” S.R.L.
30.10.2015
22.
„Biolinf-Co” S.R.L.
22.10.2015
23.
„Biresat” S.R.L.
21.10.2015
24.
„Caghet Plus” S.R.L.
22.10.2015
25.
„Calea Ferată Din Moldova” Î.S
22.10.2015
26.
„Cartel-Sistem” S.R.L.
23.10.2015
27.
„Cazmarex-TV” S.R.L.
13.10.2015
28.
„Centrul de Telecomunicații Speciale” Î.S.
22.10.2015
29.
„Chihaivis” S.R.L.
07.10.2015
30. „Cimişeni TV” S.R.L. Anexa 7 15.10.2015
31.
„Concession” S.R.L.
21.10.2015
32.
„Coscomsat” S.R.L.
20.10.2015
33.
„CTC Alfa” S.R.L.
27.10.2015
34.
„Cvazar-Sist” S.R.L.
21.10.2015
35.
„Cvinta Grup” S.R.L.
20.10.2015
36.
„Dalan" S.R.L.
15.10.2015
37.
„Danis” S.R.L.
07.10.2015
38.
„Danord-Service” S.R.L.
15.10.2015
39.
„Dassco Sistem” S.R.L.
20.10.2015
40.
„Data Network Communication” S.R.L.
20.10.2015
41.
„Datalink” S.R.L.
13.10.2015
42.
„DISC”S.R.L.
27.10.2015
43.
„Dolmar-Impex” S.R.L.
21.10.2015
44.
„Dontu-Prim” S.R.L.
30.10.2015
45.
„Elechservice-Grup” S.R.L.
13.10.2015
46.
„Electronservice” S.R.L.
15.10.2015
47.
„Etelecom International” S.R.L.
20.10.2015
48.
„Eurostock” S.R.L.
16.10.2015
49.
„Excelenter-COM” S.R.L.
28.10.2015
50.
„Galabis Prim” S.R.L.
23.10.2015
51.
„Gerdan” S.R.L.
08.10.2015
52. „Giganet” S.R.L. Anexa 2 29.10.2015
53.
„Gigateh” S.R.L.
15.10.2015
54.
„Glavslavia” S.R.L.
20.10.2015
55.
„Gradji-Sat” S.R.L.
20.10.2015
56.
„Griax-I.V.” S.R.L.
15.10.2015
57. „Gririmar TV” S.R.L. Anexa 7 29.10.2015
58.
„Hartum TV” S.R.L.
04.11.2015
59.
„Ilixar-Bis” S.R.L.
15.10.2015
60.
„Inet Express” S.R.L.
22.10.2015
61. „Inet Tehno” S.R.L. Anexa 2 28.10.2015
62.
„Interservicii” S.R.L.
20.10.2015
63.
„Interval-TV” S.R.L.
20.10.2015
64.
„Iristel Mol” S.R.L.
20.10.2015
65.
„Itintegro” S.R.L.
09.10.2015
66. „Itns.Net” S.R.L. Anexa 2 27.10.2015
67.
„Itsc Int” S.R.L.
27.10.2015
68.
„Iurtas-Nord” S.R.L.
16.10.2015
69.
„Ivelcor-TV” S.C. S.R.L.
23.10.2015
70.
„Laritex-TV” S.R.L.
13.10.2015
71.
„Larom TV” S.R.L.
15.10.2015
72.
„Logitera” S.R.L.
22.10.2015
73.
„Luxat-TV” S.R.L.
23.10.2015
74.
„Mariceanu” Î.I.
20.10.2015
75.
„Marteh-Plus” S.C. S.R.L.
06.11.2015
76. „Maximarin” S.R.L. Anexa 7 30.10.2015
77.
„Media Digital Sisteme” S.R.L.
19.10.2015
78. „Mediaconect” S.R.L. Anexa 3 22.10.2015
79.
„Medianet Grup” S.R.L.
12.10.2015
80.
„Megan-TV” S.R.L.
20.10.2015
81.
„Megaproiect” S.R.L.
22.10.2015
82.
„Megatrafic” S.R.L.
22.10.2015
83.
„Metical” S.R.L.
22.10.2015
84.
„Moldcell” S.A.
19.10.2015
85.
„Moldtelecom” S.A.
20.10.2015
86.
„Netsat DV” S.R.L.
13.10.2015
87.
„Networks Solutions” S.R.L.
27.10.2015
88.
„Next” S.R.L.
12.10.2015
89.
„Nicsil TV” S.R.L.
08.10.2015
90.
„Norma Telecom” S.R.L.
26.10.2015
91.
„Oldima” S.R.L.
28.10.2015
92.
„Olveltel” S.R.L.
20.10.2015
93.
„Orange Moldova” S.A.
19.10.2015
94.
„Ovatel TDM” S.R.L.
28.10.2015
95. „Panifcom” S.R.L. Anexa 2, Anexa 7 20.10.2015
96.
„Petin TV” S.R.L.
22.10.2015
97.
„Pro-Megacom” S.R.L.
13.10.2015
98.
„Radeon Service” S.R.L.
22.10.2015
99.
„Radivaxplus-TV” S.R.L.
13.10.2015
100.
„Rapid Link” S.R.L.
13.10.2015
101.
„Rasv-TV” S.R.L.
28.10.2015
102.
„Ravivalnis” S.R.L.
01.10.2015
103.
„Razintelcom” S.R.L.
23.10.2015
104. „Raznet” S.R.L. Anexa 2 23.10.2015
105.
„Rebdacons” S.C. S.R.L.
22.10.2015
106.
„Remig-F” S.R.L.
26.10.2015
107.
„Renam” S.R.L.
19.10.2015
108.
„Revafar-COM” S.R.L.
20.10.2015
109.
„Riscom” S.A.
19.10.2015
110.
„Roxnet-COM” S.R.L.
22.10.2015
111.
„S.G.B. Media” S.R.L.
16.10.2015
112.
„Scortel” S.R.L.
20.10.2015
113.
„Sebis Sat” S.R.L.
22.10.2015
114.
„Sicres” S.R.L.
20.10.2015
115.
„Silivivad-TV” S.R.L.
23.10.2015
116. „Sistemnetcom” S.R.L. Anexa 2 27.10.2015
117.
„Somar TV” S.R.L.
22.10.2015
118.
„Starconect” S.R.L.
15.10.2015
119.
„Starnet Soluții” S.R.L.
20.10.2015
120.
„Studio An-TV” S.R.L.
01.10.2015
121.
„Sun Communications” S.R.L.
19.10.2015
122.
„SVD Infosistem” S.R.L.
19.10.2015
123.
„SVD Intercom” S.R.L.
19.10.2015
124.
„Svice-Netgrup” S.R.L.
13.10.2015
125. „Tamer-Net” S.R.L. Anexa 2 19.10.2015
126.
„Tele-CRIO” S.R.L.
20.10.2015
127.
„Tele-LUCI” S.R.L.
15.10.2015
128.
„Teocam-DI” S.R.L.
15.10.2015
129.
„Trabia Network” S.R.L.
27.10.2015
130. „Trust TV” S.R.L. Anexa 7 23.10.2015
131.
„TV-Box” S.R.L.
30.10.2015
132.
„TVCarp” S.R.L.
06.11.2015
133.
„TV-Net” S.R.L.
07.10.2015
134.
„TV-TRUC” S.R.L.
07.10.2015
135.
„Uniflux-Line” S.R.L.
27.10.2015
136.
„Urscom-TV” S.R.L.
15.10.2015
137. „Vartera Plus” S.R.L. Anexa 7 28.10.2015
138.
„Vertamar” S.R.L.
20.10.2015
139.
„Vic Grup TV” S.R.L.
28.10.2015
140.
„Vicdan” S.R.L.
15.10.2015
141.
„Videomag” S.R.L.
06.11.2015
142.
„Vidoleno-Grup” S.R.L.
20.10.2015
143.
„Voip Solutie” S.R.L.
08.10.2015
144.
„Zeon-Tehno” S.R.L.
06.11.2015
Ultima actualizare: 18/11/2015