Informaţie de contact

Adresa:
bd. Ştefan cel Mare, 134
MD-2012, Chişinău
Republica Moldova

Anticameră
bir 503
tel.:  +373 22 25 13 17
fax: +373 22 22 28 85
e-mail: office@anrceti.md

Linia telefonică de informare
și anticorupție: 080080080

 

Instituţii de stat ale R. Moldova

20 Iunie, 2019

Informații privind valorile măsurate ale parametrilor de calitate a serviciilor, trimestrul III, anul 2018

Versiune pentru tiparVersiune pentru tipar

Furnizorii care au prezentat rapoartele privind parametrii de calitate pentru trimestrul III, anul 2018
Nr.
Denumire furnizor
Servicii (Anexe)
Data prezentării
1.
„Acer-COM” S.R.L.
22.10.2018
2.
„Activtel Grup” S.R.L.
20.10.2018
3.
„Adinet-COM” S.R.L.
18.10.2018
4.
„Agenţia Transcor” S.R.L.
12.10.2018
5. „Airstream” S.R.L. Anexa 2 26.10.2018
6.
„Air System Communication” S.R.L.
17.10.2018
7.
„Albasat” S.R.L.
19.10.2018
8.
„Alghen-COM” S.R.L.
22.10.2018
9.
„Altnet-C.C.” S.R.L.
18.10.2018
10.
„Andaș TV” S.R.L.
22.10.2018
11.
„Andridan Impex” S.R.L.
03.10.2018
12. „ANROȘ-TV” S.R.L. Anexa 4 23.10.2018
13.
„Arax-Impex” S.R.L.
16.10.2018
14.
„Arion-Mar” S.R.L.
25.10.2018
15.
„Art-Club” S.R.L.
25.10.2018
16.
„Bas-Digital” S.R.L.
06.11.2018
17. „Betacom TV” S.R.L. Anexa 4 17.10.2018
18.
„Biolinf-Co” S.R.L.
08.10.2018
19.
„Biresat” S.R.L.
30.10.2018
20.
„Caghet Plus” S.R.L.
16.10.2018
21.
„Calea Ferată Din Moldova” Î.S.
18.10.2018
22.
„Cartel-Sistem” S.R.L.
19.10.2018
23.
„Cazmarex-TV” S.R.L.
12.10.2018
24.
„Chihaivis” S.R.L.
24.10.2018
25.
„Cimişeni TV” S.R.L.
22.10.2018
26. „Click-Com” S.R.L. Anexa 2 09.11.2018
27.
„Concession” S.R.L.
18.10.2018
28. „Contrust Solutions” S.R.L. Anexa 1 07.11.2018
29.
„CosComSat” S.R.L.
20.10.2018
30.
„CTC Alfa” S.R.L.
18.10.2018
31.
„Cvinta Grup” S.R.L.
18.10.2018
32.
„Dănis” S.R.L.
12.10.2018
33.
„Datalink” S.R.L.
10.10.2018
34. „DonTV Prim” S.R.L. Anexa 2, Anexa 4 18.10.2018
35.
„Donțu-Prim” S.R.L.
18.10.2018
36.
„Elechservice-Grup” S.R.L.
16.10.2018
37.
„ElectronService” S.R.L.
09.10.2018
38. „Enver Group” S.R.L. Anexa 2 05.11.2018
39.
„Eurostock” S.R.L.
19.10.2018
40.
„Excelenter-COM” S.R.L.
25.10.2018
41.
„Galabis Prim” S.R.L.
18.10.2018
42.
„Gerdan” S.R.L.
12.10.2018
43.
„Gigateh” S.R.L.
08.10.2018
44. „Glavslavia” S.R.L. Anexa 4 12.11.2018
45.
„Gradji-Sat” S.R.L.
18.10.2018
46.
„Hartum TV” S.R.L.
08.10.2018
47.
„Hubcap” S.R.L.
26.10.2018
48.
„Ilixar-Bis” S.R.L.
29.10.2018
49.
„Inet Tehno” S.R.L.
05.11.2018
50.
„INSTITUTUL DE DEZVOLTARE A SOCIETĂŢII INFORMAŢIONALE” Î.S.
25.10.2018
51. Instituția Publică „Serviciul Tehnologia Informației și Securitatea Cibernetică” Anexa 1, Anexa 2 04.10.2018
52.
„Interservicii” S.R.L.
08.10.2018
53.
„Interval-TV” S.R.L.
18.10.2018
54.
„Iristel Mol” S.R.L.
17.10.2018
55.
„ITNS” S.R.L.
05.11.2018
56.
„Iurtaș-Nord” S.R.L.
12.10.2018
57.
„Ivelcor-TV” S.R.L.
18.10.2018
58.
„Laritex-TV” S.R.L.
10.10.2018
59.
„Larom TV” S.R.L.
17.10.2018
60.
„Luxat-TV” S.R.L.
30.10.2018
61.
„Maximarin” S.R.L.
29.10.2018
62. „Max Net-TV” S.R.L. Anexa 4 09.10.2018
63.
„Media Digital Sisteme” S.R.L.
13.07.2018
64.
„Megaproiect” S.R.L.
07.11.2018
65.
„Megatrafic” S.R.L.
07.11.2018
66.
„Metical” S.R.L.
08.10.2018
67.
„Moldcell” S.A.
23.10.2018
68.
„Moldtelecom” S.A.
19.10.2018
69.
„Net-Connect Internet Communications” S.R.L.
10.10.2018
70.
„Netsat DV” S.R.L.
17.10.2018
71.
„Next” S.R.L.
22.10.2018
72.
„Next-Net” S.R.L.
22.10.2018
73.
„Nicsil TV” S.R.L.
05.10.2018
74.
„Norma Telecom” S.R.L.
26.10.2018
75. „Oguzsatlink ” S.R.L. Anexa 4 01.11.2018
76.
„Oldima” S.R.L.
25.10.2018
77.
„Olveltel” S.R.L.
20.10.2018
78.
„Optima-Telecom" S.R.L.
20.10.2018
79.
„Orange Moldova” S.A.
20.10.2018
80.
„Petin TV” S.R.L.
24.10.2018
81.
„Primanet” S.R.L.
19.10.2018
82.
„Prof-IT” S.R.L.
16.10.2018
83.
„Radeon Service” S.R.L.
07.11.2018
84.
„Radivaxplus-TV” S.R.L.
15.10.2018
85.
„Rapid Link” S.R.L.
17.10.2018
86. „Rasv TV” S.R.L. Anexa 4 18.10.2018
87.
„Ravivalnis” S.R.L.
26.10.2018
88.
„Raznet” S.R.L.
15.10.2018
89.
„Rebdacons” S.C. S.R.L.
23.10.2018
90.
„Renam” S.R.L.
17.10.2018
91.
„Repromon TV” S.R.L.
23.10.2018
92.
„Revafar-COM” S.R.L.
22.10.2018
93.
„Riscom” S.A.
22.10.2018
94.
„Roxnet-COM” S.R.L.
22.10.2018
95.
„S&L Panifcom” S.R.L.
20.10.2018
96.
„Satelit Vizual” S.R.L.
30.10.2018
97.
„Scortel” S.R.L.
20.10.2018
98.
„Sebis Sat” S.R.L.
20.10.2018
99.
„Sicres” S.R.L.
16.10.2018
100.
„Silivivad-TV” S.R.L.
30.10.2018
101.
„SistemNetCom” S.R.L.
03.10.2018
102.
„Sky-Max” S.R.L.
26.10.2018
103.
„Smile Media” S.R.L.
08.10.2018
104.
„Spectral Grup” S.R.L.
20.10.2018
105.
„Star TV” S.R.L.
23.10.2018
106.
„Starnet Soluții” S.R.L.
16.10.2018
107.
„Studio An-TV” S.R.L.
05.10.2018
108.
„Sun Communications” S.R.L.
20.10.2018
109.
„SVD Infosistem” S.R.L.
19.10.2018
110.
„SVD Intercom” S.R.L.
19.10.2018
111.
„Svice-Netgrup” S.R.L.
04.10.2018
112.
„Tamer-Net” S.R.L
17.10.2018
113.
„Tele-CRIO” S.R.L.
05.11.2018
114.
„Tele-LUCI” S.R.L.
25.10.2018
115.
„Teleradiosistem” S.R.L.
12.10.2018
116.
„Teocam-DI” S.R.L.
22.10.2018
117.
„Trust TV” S.R.L.
16.10.2018
118.
„TV Radiosistem” S.R.L.
23.10.2018
119.
„TV TRUC” S.R.L.
15.10.2018
120. „TV-Box” S.R.L. Anexa 4 12.10.2018
121.
„TV-Net” S.R.L.
08.10.2018
122.
„TVSystem-Com” S.R.L.
10.10.2018
123.
„Urscom-TV” S.R.L.
31.10.2018
124.
„Vartera Plus” S.R.L.
31.10.2018
125.
„Vertamar” S.R.L.
24.10.2018
126.
„Vic Grup TV” S.R.L.
26.10.2018
127.
„Videomag” S.R.L.
18.10.2018
128.
„Vidoleno-Grup” S.R.L.
05.11.2018
129.
„Voip Soluție” S.R.L.
24.10.2018
130.
„Zeon-Tehno” S.R.L.
08.10.2018
131.
„Zorinalan” S.R.L.
24.10.2018
Ultima actualizare: 21/11/2018